Kategorie
Kalendarium

Kalendarium 2015

Wycieczka do Afrykarium – 13 sierpnia 2015 r.
Ponad 90 pracowników RZAZ wzięło udział w wycieczce do ZOO we Wrocławiu. Głównym punktem wycieczki było zwiedzanie Afrykarium, które jest unikatowym na skalę światową kompleksem przedstawiającym różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu. Wycieczkę zakończył uroczysty obiad w Karczmie ‘Katarzyna’ w Świętej Katarzynie.

Zakup nowej pralnicy – 9 września 2015 r.
Po 10 latach eksploatacji przyszedł czas na stopniową wymianę pralnic MB 66. Trzy tego typu urządzenia działają na pralni nieprzerwanie od 2004 roku. Dnia 9 września pierwsza pralka została wymieniona na nowe urządzenie również z serii MB 66, cechujące się niezawodnością oraz niskimi kosztami eksploatacji.

Śladami Jana Pawła II – Wycieczka do Wadowic – 15 października 2015 r.
Ponad 90 pracowników RZAZ wzięło udział w wycieczce do Wadowic połączonej z uczestnictwem w mszy św. w intencji pracowników i ich Rodzin. Przed nabożeństwem, które odbyło się w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny wszyscy uczestnicy wraz z przewodnikiem zwiedzili Dom Rodzinny Jana Pawła II. Wycieczkę zakończył uroczysty obiad w Dworku Mikołaj w Wadowicach.

Osiągnięcia sportowe pracowników RZAZ – 4 listopada 2015 r.
Drużyna Rudzkiego Zakładu Aktywności Zawodowej uczestniczyła 4 listopada 2015 r. w V Śląskich Zawodach Sportowo – Rekreacyjnych Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Forum Organizacji Pozarządowych Działających Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Chorych i Ich Rodzin „Razem”. Zawody odbywały się w Hali MOSIR w Zabrzu. Nasi zawodnicy zmagali się w kilkunastu różnorodnych konkurencjach grupowych i indywidualnych.

Turnus rehabilitacyjny Zawoja – 27 czerwca 2015 r.
Do Ośrodka Rehabilitacyjno- wypoczynkowego „Krakus” w Zawoi wyjechał pierwszy w tym roku turnus rehabilitacyjny. Uczestniczyło w nim 14 pracowników niepełnosprawnych RZAZ.
I Turnus rehabilitacyjny Sucha Beskidzka – 29 sierpnia 2015 r.
Do Centrum Rehabilitacyjnego „Hotel Monttis” wyjechał drugi turnus rehabilitacyjny. Uczestniczy w nim 12 niepełnosprawnych pracowników wraz z opiekunem .
II Turnus rehabilitacyjny Sucha Beskidzka – 12 września 2015 r.
Do Suchej Beskidzkiej wyjechał kolejny turnus rehabilitacyjny. Uczestniczy w nim grupa 10 pracowników RZAZ wraz z opiekunem.

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie w celu ułatwienia przeglądania przez osoby słabowidzące. .

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy żadnych informacji pozwalających na bezpośrednią identyfikację danych osobowych. Pliki cookies są wykorzystywane w naszym serwisie w celu ułatwienia przeglądania przez osoby słabowidzące.

Zamknij